Tutaj jesteś: NASZA FLOTA » MSC Splendida

MSC Splendida: Smak “la bella vita”


MSC Cruises nieustannie zadziwia wysoką klasą swoich statków rejsowych rzędu “Fantasii”. MSC Cruises wita pasażerów luksusowym liniowcem MSC Splendida, który idealnie łączy najbardziej zaawansowane technologie z wyjątkową wygodą.


Futurystyczny, a jednocześnie zachowujący włoski styl i elegancję, MSC Splendida jest jednym z najwspanialszych naszych statków. To statek wycieczkowy, stanowiący dla swoich pasażerów błogą przystań, dzięki której mogą doświadczać prawdziwego rejsu, a nie zwyczajnej podróży!

Najbardziej wymagającym gościom MSC Cruises oferuje 5-gwiazdkowe usługi Yacht Clubu MSC, ekskluzywną część statku wraz z 99 przestronnymi apartamentami i 24-godzinną obsługą lokaja. W Loży Top Sail Lounge pod Skydome, goście mogą rozkoszować się daniami pod kopułą nieba usłanego migocącymi gwiazdami.


Dla dobrego samopoczucia, goście mogą skorzystać z usług MSC AUREA Spa, gdzie magia balijskiego masażu łączy się z kompleksowymi zabiegami wodnymi, dziedzictwem czasów rzymskich. A sauny, łaźnie tureckie, solarium, pokoje relaksacyjne, talasoterapia, gabinet masażu, jacuzzi są do dyspozycji gości otaczając ich atmosferą luksusu. Rozrywka na pokładzie luksusowego MSC Splendida stwarza gościom możliwość wyboru między: 4 basenami, siłownią, kortem do squash


Linie MSC Cruises dążą do zachowania naturalnego piękna świata, które chcemy doświadczać zwiedzając. Dlatego dużą uwagę poświęcamy kwestiom ochrony środowiska i również dlatego MSC Splendida jest na bieżąco w sprawach ekologii. Ten nowoczesny liniowiec wyposażony jest w najbardziej innowacyjne systemy, by móc zagwarantować oszczędność energii elektrycznej i ochronę środowiska, a dzięki temu MSC Splendida zasłużyła na tytuł, EKO STATKU.Powrót to listy statków

Apartament MSC Yacht Club Royal z dużym balkonem

Wszystkie łóżka mogą być zarówno pojedyncze jak i podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Konsola Nintendo Wii. Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia ok. 52 m2


Apartament MSC Yacht Club Executive & Family z balkonem lub zamkniętym oknem panoramicznym

Wszystkie łóżka mogą być zarówno pojedyncze jak I podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Konsola Nintendo Wii. Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 41 m2 do 53 m2


Apartament MSC Yacht Club De Luxe z balkonem lub zamkniętym oknem panoramicznym

Wszystkie łóżka mogą być zarówno pojedyncze jak I podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z wanną. Interaktywny TV. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Konsola Nintendo Wii. Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 26 m2 do 32 m2


Apartament MSC Yacht Club De Luxe – dla gości niepełnosprawnych

Podwójne łóżko, klimatyzacja, duża szafa z nisko zawieszonymi wieszakami, interaktywny TV (ITV), radio, telefon, ekrany Samsung LCD. Darmowy sprzęt do podłączenia się do Internetu (połączenie za opłatą), konsola Nintendo Wii, mini-bar, nisko zamontowany sejf. powierzchnia 39 m2. Przełączniki światła, czytniki kart - kluczy (jeśli dotyczy) i przełączniki klimatyzacji umieszczone na obniżonej wysokości. włącznik światła obok łóżka w każdej kabinie. Łazienka wyposażona w obniżone, składanie siedzenie (45cm/17.71inch.), jeden uchwyt w toalecie i 2 pod prysznicem (92cm/36.22 cala.), niską umywalkę w łazience (84cm/33.07 cala.) i podjazd w kabinie prysznica (ułatwiający dostęp do prysznica na wózku inwalidzkim).

Apartament Aurea

Wszystkie łóżka mogą być pojedyncze lub podwójne (wg życzenia). Przestronna szafa. Łazienka z wanną. Telewizja interaktywna. Telefon. Dostęp do łącza internetowego z własnego laptopa (za dodatkową opłatą). Konsola Nintendo Wii. Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 21 do 47m2.


Apartament Standard z balkonem

Wszystkie łóżka mogą być zarówno pojedyncze jak i podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia 33 m2. Uwaga: Kabiny gwarantowane kategorii 12 mogą być oznaczone również kategorią YC1. YC1 to kabiny wyższej kategorii, ale niektóre nie mają balkonu. Stąd, ostatecznie zarezerwowana kabina również może go nie mieć. Prosimy pamiętać, że takie rezerwacje nie obejmują dostępu do Yacht Clubu, mimo, że ostatecznie przypisana w rezerwacji kabina była oznaczona kategorią YC1. Tak więc goście mogą otrzymać kabinę kategorii YC1, aczkolwiek nie obejmuje to usług oferowanych w Yacht Clubie.


Zewnętrzna kabina z balkonem

Wszystkie łóżka mogą być pojedyncze lub podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową lub wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia 22 m2


Kabiny zewnętrzne

Wszystkie łóżka mogą być pojedyncze lub podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową lub wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 17 m2 do 20 m2


Kabiny wewnętrzne

Wszystkie łóżka mogą być pojedyncze lub podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową lub wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia 16 m2Restauracja La Reggia

Restaurację La Reggia umeblowano z wyjątkową dbałością o szczegóły, doskonale dobierając porcelanę, kryształowe kieliszki i srebrne sztućce. Każdego wieczoru, La Reggia oferuje inne menu układane na cześć konkretnego regionu Włoch, oczywiście z uwzględnieniem typowej kuchni i najbardziej znanych gatunków wina.


Restauracja Villa Verde

Z okien restauracji Villa Verde, położonej na rufie statku, rozciąga się zapierający dech w piersiach widok, który był inspiracją tematu przewodniego projektu wnętrza – przejrzystość i światło. Restauracja oferuje różne dania kuchni śródziemnomorskiej, w tym opcje light, które są zawsze dostępne, by zadowolić tych, którzy każdego dnia wiedzą czego chcą.


Restauracja L'Olivo

L‟Olivo oferuje szeroki zestaw przysmaków z 14 różnych krajów Basenu Morza Śródziemnego: Algierii, Chorwacji, Cypru, Egiptu, Francji, Grecji, Izraela, Włochy, Libii, Maroko, Portugalii, Hiszpanii, Tunezji i Turcji.


Restauracja Tex Mex Santa Fe

Dla miłośników ostrego jedzenia, Tex Mex Santa Fe stanowi idealny wybór. Szeroka gama smaków kuchni Meksykańskiej, od Teksańskich steków poprzez enchiladę, fajitas, burrito, taco, guacamole po tortille, a dopełnieniem kuchni jest Meksykańskie piwo, Tequilę i Margaritę. Kuchnia i kucharze przy pracy widoczni dla gości, dopełniają tradycyjną atmosferę panującą w restauracji.


Purple Jazz Bar

Lista drinków w barze Purple Jazz Bar jest efektem inspiracji muzyką jazzową: rzadkie gatunki whisky, cognacu, stara rocznikiem grappa, wódka najlepszych marek, gin, i tequila.


La Piazzetta

Przysmaków restaurcji La Piazzetta można spróbować w należących do niej lodziarni i cukierni, gdzie czeka na gości zadziwiający i zachwycający świat czekolad i słodyczy iście z fabryki Willy‟ego Wonki. W menu mamy m.in. crème bavaroise z migdałami i jagodami, czekoladę semifreddo, waniliowe i różane makaroniki,cannoli, pianki i bezy.


L'Espresso

Wystrój kawiarni L'Espresso zainspirowany jest zapachem i smakiem czekolady, a wrażenie wzmacniają jeszcze ściany zaprojektowane tak, by wyglądały jak tabliczki czekolady.


Rozrywka

Oddanie i dbałość o pasażerów w MSC Cruises najbardziej widoczne są w szerokim wyborze rozrywek i programów oferowanych na pokładzie MSC Splendida, gdzie na gości czeka najnowocześniejszy teatr The Strand, z widownią na 1600 miejsc, futurystyczny klub Disco 33 i kasyno Royal Palm o powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych, a także sala gier wideo Virtual World.