Tutaj jesteś: NASZA FLOTA » MSC Poesia

MSC Poesia: oda do luksusu


Tak jak poezja wywołuje u czytelnika zachwyt, tak imponujący rejsowiec MSC Poesia wprowadza gości w nowy wymiar doświadczania przyjemności podczas uprawiania sztuki podróżowania drogą morską.


Na pokładzie naszego eleganckiego rejsowca goście doświadczają luksusowej podróży w najlepszym tego słowa znaczeniu – spektakularny wodospad z mostkami we foyer, ogród Zen w barze sushi i spokojne spa o powierzchni ponad 1100 metrów kwadratowych. Tak więc, wyobraź sobie, stoisz na prywatnym balkonie, patrząc na ocean i usłane gwiazdami niebo, I zapamiętaj – to jest jedyny sposób, by podróżować z klasą.


MSC Poesię, nasz trzeci rejsowiec tej samej klasy co „Musica‟, zainaugurowano w 2008 roku. Można się więc spodziewać, że tak niedawno zbudowany liniowiec, został skonstruowany w oparciu o najwyższe standardy ekologiczne, dzięki czemu jest naprawdę nowoczesnym liniowcem.


Zaprojektowany z włoską klasą i elegancją, którą goście kojarzą właśnie z MSC Cruises. Apartamenty na pokładzie MSC Poesii są przestrzenne i eleganckie, a większość z nich ma prywatny balkon. Prywatne kabiny urządzone są bardzo elegancko, a pasażerowie docenią szczegółowość z jaką dekorowano wnętrza na całym statku.


Goście mogą delektować się winem z winiarni lub zrelaksować w barze Mojito. Czemu nie pójść do otwartego teatru lub kina, gdzie pod kopułą nieba usłanego gwiazdami można obejrzeć film na ogromnym ekranie tuż przy basenie. Dzieci oszaleją na punkcie tematycznie urządzonej sali zabaw z dinozaurami z epoki kamienia nawet nastolatkom spodoba się nasz Teen’s Club.


Nie ważne, czy rejs odbywa się w ramach luksusowych wakacji rodzinnych, czy jest romantyczną wycieczką, czy po prostu próbą odnalezienia siebie na nowo, zachwycający rejsowiec MSC Poesia oferuje niezrównany rejs wakacyjny, który na pewno dostarczy mnóstwo inspiracjiPowrót to listy statków

Apartamenty z balkonem


Łóżko podwójne, które może być (na prośbę) podzielone na dwa pojedyncze. Przestronna garderoba. Łazienka z wanną. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia 25 m2.


Zewnętrzne kabiny z balkonem


Pojedyncze łóżka, które (na prośbę) można zestawić w podwójne, za wyjątkiem łóżek w kabinach dla niepełnosprawnych gości. Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową. TV. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 15 m2 do 18,7 m2


Zewnętrzne kabiny


Pojedyncze łóżka, które (na prośbę) mogą zostać złączone w podwójne łóżko, za wyjątkiem łóżek w kabinach dla niepełnosprawnych gości. Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową. TV. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 15 m2 do 18,7 m2.


Wewnętrzne kabiny


Pojedyncze łóżka, które (na prośbę) mogą zostać złączone w podwójne łóżko, za wyjątkiem łóżek w kabinach dal niepełnosprawnych gości. Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową. Interaktywny TV. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 14 m2 do 21 m2.Restauracje na MSC Poesia


MSC Poesia oferuje gościom 2 główne restauracje, Il Palladio i Le Fontane oraz restaurację à la carte, L‟Obelisco. Każda z nich szczyci się szerokim wyborem najwyższej klasy dań, dzięki produktom I składnikom wysokiej jakości, od gamy szczegółowo kontrolowanych włoskich mięs, po świeże owoce. Każdy produkt jest świeży, a chleb wypiekany na pokładzie z pasją i umiejętnościami dorównującymi najwyższej klasy piekarniom. Menu obejmuje dania od tradycyjnej kuchni Śródziemnomorskiej, po najbardziej wyrafinowane przepisy międzynarodowe. Na szybki lunch zapraszamy do Villii Pompeiana, oferującej najwyższej jakości szeroki wybór tradycyjnej włoskiej, a także międzynarodowej kuchni.


Restauracja ze specjalnością - Bar Sushi Kaito


Bar Sushi Kaito to restauracja stworzona w oparciu o unikalny pomysł, wg którego jedzenie przygotowywane jest ręcznie przez doświadczonego kucharza, mistrza Sushi, w autentycznym Japońskim, minimalistycznym wnętrzu, dostarczając gościom oryginalnych smaków japońskich, zimnych i gorących potraw, przede wszystkim sushi, sashimi, tempurę itp.


Bary i Loże


Na statku MSC Poesia goście mogą wybierać spośród 16 barów, o wystroju inspirowanym różnymi tematami przewodnimi, gdzie mogą skosztować niezrównanej gamy potraw i win, dzięki czemu najbardziej wymagający pasażerowie będą zachwyceni.


Rozrywka


Oddanie i dbałość o pasażerów w MSC Cruises najbardziej widoczne są w szerokim wyborze rozrywek i programów oferowanych na pokładzie MSC Poesia, gdzie na gości czeka najnowocześniejszy teatr Teatro Carlo Felice, z widownią na 1240 miejsc, futurystyczny klub Disco S32 i kasyno Royal o powierzchni ponad 600 metrów kwadratowych, a także sala gier wideo Virtual Games.