Tutaj jesteś: NASZA FLOTA » MSC Grandiosa

MSC GRANDIOSA

Bazując na sukcesie siostrzanych statków, MSC Grandiosa oferuje jeszcze więcej przestrzeni publicznych, wraz z serią ekscytujących innowacji. Pierwszy rejs odbędzie się w listopadzie 2019r. 15-pokładowa MSC Grandiosa, pomieści aż 6 344 pasażerów w 2 421 kabinach.Powrót to listy statków

MSC Yacht Club Royal Suite


Podwójne łóżko może zostać rozsunięte na dwa pojedyncze (na życzenie). Przestronna garderoba. Łazienka z wanną i prysznicem. Interaktywna TV, telefon, sejf. Za opłatą dostępne Wifi. Bar, lodówka, ekspres do kawy. Klimatyzacja. Powierzchnia ok. 57m2 z narożnym balkonem o powierzchni 70m2 ze stołem jadalnym i prywatnym jacuzzi.


MSC Yacht Club Deluxe Suite


Podwójne łóżko może zostać rozsunięte na dwa pojedyncze (na życzenie). Przestronna garderoba. Łazienka z wanną i prysznicem. Interaktywna TV, telefon, sejf. Za opłatą dostępne Wifi. Mini bar, ekspres do kawy. Klimatyzacja. Powierzchnia ok. 28m2. Balkon.


MSC Yacht Club Interior


Podwójne łóżko może zostać rozsunięte na dwa pojedyncze (na życzenie). Przestronna garderoba. Łazienka z wanną i prysznicem. Interaktywna TV, telefon, sejf. Za opłatą dostępne Wifi. Mini bar. Klimatyzacja. Powierzchnia ok. 16m2.


Duplex Suite


Dwupiętrowy apartament. Na pierwszym poziomie dwuosobowa rozkładana kanapa. Na drugim poziomie sypialnia z podwójnym łóżkiem, które może zostać rozsunięte na dwa pojedyncze (na życzenie). Dwie szafy, dwie łazienki (jedna z wanną, jedna z prysznicem). Interaktywna TV, telefon, sejf. Za opłatą dostępne Wifi. Mini bar. Klimatyzacja. Powierzchnia ok. 59m2 z dużym balkonem ze stołem jadalnym i prywatnym jacuzzi.


Apartament z narożnym balkonem


Podwójne łóżko może zostać rozsunięte na dwa pojedyncze (na życzenie). Przestronna garderoba. Łazienka z prysznicem. Interaktywna TV, telefon, sejf. Za opłatą dostępne Wifi. Mini bar. Klimatyzacja. Powierzchnia ok. 27m2 lub 39m2 z dużym narożnym balkonem ze stołem jadalnym i prywatnym jacuzzi.


Kabina dla rodzin


Połączenie dwóch lub trzech kabin (każda z własną łazienką). Maksymalnie do 10 osób. Dostępne jedynie w kategorii Fantastica.


Kabina z balkonem


Podwójne łóżko może zostać rozsunięte na dwa pojedyncze (na życzenie). Przestronna garderoba. Łazienka z prysznicem. Interaktywna TV, telefon, sejf. Za opłatą dostępne Wifi. Mini bar. Klimatyzacja. Powierzchnia ok. 19-22m2. Część kabin z ograniczonym widokiem.


Kabina z oknem


Podwójne łóżko może zostać rozsunięte na dwa pojedyncze (na życzenie). Przestronna garderoba. Łazienka z prysznicem. Interaktywna TV, telefon, sejf. Za opłatą dostępne Wifi. Mini bar. Klimatyzacja. Powierzchnia ok. 15-25m2.


Kabina wewnętrzna


Podwójne łóżko może zostać rozsunięte na dwa pojedyncze (na życzenie). Przestronna garderoba. Łazienka z prysznicem. Interaktywna TV, telefon, sejf. Za opłatą dostępne Wifi. Mini bar. Klimatyzacja. Powierzchnia ok. 16-22m2.


Kabina wewnętrzna Studio


Podwójne łóżko może zostać rozsunięte na dwa pojedyncze (na życzenie). Przestronna garderoba. Łazienka z prysznicem. Interaktywna TV, telefon, sejf. Za opłatą dostępne Wifi. Mini bar. Klimatyzacja. Powierzchnia ok. 12m2.Polar Aquapark


Ekscytujący park wodny na morzu, z całą masą atrakcji. Trzy zjeżdżalnie, „most himalajski” i mnóstwo innych dostępnych aktywności dla osób w każdym wieku.


TV Studio & Bar


Ta nowoczesna, wielozadaniowa przestrzeń mieści studio telewizyjne, gdzie można obejrzeć transmisje różnych programów telewizyjnych. Ponadto stanowi również klimatyczny klub komediowy, bar karaoke oraz miejsce z muzyką na żywo.


Kluby i bary


Na MSC Grandiosa znajdziesz całą masę miejsc, w których można miło spędzić czas ze znajomymi przy dobrej muzyce i drinku. Jednym z takich miejsc jest Attic Club. Również młodzież znajdzie tam coś dla siebie w dwóch dedykowanych klubach w przedziałach wiekowych 12-14 lat i 15-17 lat.


Rozrywka na statku


Jak zawsze – na statku nie może zabraknąć rozrywki. Pełnowymiarowa kręgielnia, symulatory F1 i kompleks sportowy to tylko kilka z nich.