Tutaj jesteś: NASZA FLOTA » MSC Orchestra

MSC Orchestra: muzyka dla Twoich uszu


Pierwszy raz zwodowany 14. maja 2007 roku. MSC Orchestra, kolejny liniowiec klasy rzędu „Musici‟, oferuje gościom idealne połączenie aranżacji, komfortu i bezpieczeństwa. Otwarta przestrzeń pokładów i wyróżniający MSC Cruises włoski styl sprawiają, że MSC Orchestra to stylowy pionier, wzór dla rejsowców projektowanych w przyszłości.


Na pokładzie luksusowego statku MSC Orchestra zachwycisz się szeroką gamą dostępnych rozrywek - jogging na wydzielonym torze, odmładzające zabiegi w łaźni tureckiej, obiad w restauracji chińskiej Shanghai, relaks w egzotycznym barze Savannah, pełnym motywów i wzorów zwierzęcych, wystawnym barze Purple, czy też w urządzonym w hollywoodzkim stylu barze Zaffiro. Spróbuj szczęścia w Palm Beach Casino, możesz też przetańczyć całą noc w dyskotece lub obejrzeć sztukę, czy widowisko w Covent Garden Theatre, w programie znajdziesz mnóstwo muzyki, widowisk i szeroko rozumianej rozrywki.


MSC Orchestra szczyci się 16 pokładami, na których znajdziesz m.in. sauny i jacuzzi, szeroki wybór restauracji oraz przytulne, rodzinne pizzerie. Dzieciaki mogą poszaleć w Sali zabaw Jungle Adventure, a nastolatki szybko poczują się jak w domu w klubie Teen’s Club.


MSC Orchestra zaplanowała wiosenne rejsy do Ameryki Południowej, letnie rejsy do Północnej Europy, natomiast jesienią proponujemy podróż po Morzu Śródziemnomorskim, gdzie odwiedzimy Hiszpanię, Portugalię i Gibraltar. Zapraszamy do udziału w podróży po najpiękniejszych, najbardziej egzotycznych zakątkach świata, i zapewniamy, że będą to najlepsze wakacje na morzu, jakie można sobie wymarzyć.Powrót to listy statków

Apartamenty z balkonem


Łóżko podwójne, które może być (na prośbę) podzielone na dwa pojedyncze. Przestronna garderoba. Łazienka z wanną. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia 25 m2.


Zewnętrzne kabiny z balkonem


Pojedyncze łóżka, które (na prośbę) można zestawić w podwójne, za wyjątkiem łóżek w kabinach dla niepełnosprawnych gości. Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową. TV. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 15 m2 do 18,7 m2


Zewnętrzne kabiny


Pojedyncze łóżka, które (na prośbę) mogą zostać złączone w podwójne łóżko, za wyjątkiem łóżek w kabinach dla niepełnosprawnych gości. Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową. TV. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 15 m2 do 18,7 m2.


Wewnętrzne kabiny


Pojedyncze łóżka, które (na prośbę) mogą zostać złączone w podwójne łóżko, za wyjątkiem łóżek w kabinach dal niepełnosprawnych gości. Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową. Interaktywny TV. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 14 m2 do 21 m2.Restauracje


MSC Orchestra oferuje 2 główne restauracje, L‟Ibiscus i Villa Borghese. Każda z nich szczyci się szerokim wyborem najwyższej klasy dań, dzięki produktom I składnikom wysokiej jakości, od gamy szczegółowo kontrolowanych włoskich mięs, po świeże owoce. Każdy produkt jest świeży, a chleb wypiekany na pokładzie z pasją i umiejętnościami dorównującymi najwyższej klasy piekarniom. Menu obejmuje dania od tradycyjnej kuchni Śródziemnomorskiej, po najbardziej wyrafinowane przepisy międzynarodowe. Na szybki lunch zapraszamy do bufetu La Piazzetta, oferującej najwyższej jakości szeroki wybór tradycyjnej włoskiej, jak również międzynarodowej kuchni.


Restauracja a la carte - Restauracja 4 Seasons


Na pokładzie 13, na rufie statku, położona jest restauracja „4 Seasons”. Z jej okien roztacza się przepiękny widok. Nasi kucharze zachwycą Twój zmysł smaku daniami współczesnej kuchni włoskiej, umiejętnie wzbogaconej międzynarodowymi akcentami. Od początku do końca poczujesz się rozpieszczany przez sprawdzone umiejętności naszych profesjonalnych Maitre d'hotel i załogi.


Restauracja ze specjalnością - Shangai


Jeżeli szukasz czegoś innego, ekscytującego, spędź wieczór w naszej chińskiej Restauracji Shanghai na Pokładzie 7. Zasmakujesz tu tradycyjnych potraw kuchni chińskiej, od ostro przyprawionych dań z północy (okolice Szechuan) po bardziej słodkie delicje z południa (okolice Kantonu), a jeżeli masz ochotę jedynie na przekąskę, spróbuj specjałów takich jak Dim Sum, pochodzących z każdego zakątka Chin.


Bary i loże


Na pokładzie MSC Orchestra goście mogą wybierać spośród urządzonych w oparciu o przeróżne tematy przewodnie 16 barów, oferujących niezrównany wybór dań i win, dzięki czemu najbardziej wymagający goście, szukający najbardziej wyszukanych dań, będą zadowoleni.