Tutaj jesteś: NASZA FLOTA » MSC Opera

MSC Opera: arcydzieło na morzu


Rejsowiec MSC Opera z pewnością zasługuje na swoją nazwę - klasyka, wielkość, bogactwo – to cechy prawdziwie luksusowego liniowca, o którym można by śpiewać! Na MSC Opera wyraźnie odczuwa się znaczenie słów wielkość i przestrzeń. MSC Opera jest jednym z najbardziej reprezentacyjnych rejsowców MSC Cruises.


Wiele z kabin na statku MSC Opera posiada prywatny balkon, a wszystkie są przestronne i komfortowe. Charakterystyczny dla wszystkich statków MSC Cruises włoski styl widać szczególnie na pokładach ogólnodostępnych, marmurowe podłogi w recepcji, wspaniałe otwarte przestrzenie, przeszklone tak, by jak najlepiej wykorzystać wspaniałe widoki na ocean.


Podróżować rejsowcem MSC Opera to doświadczać najwyższej klasy elegancji jak za dawnych lat wraz z najlepszymi wygodami jak w domu. Kiedy wsiądziesz na pokład MSC Opery doświadczysz prawdziwie autentycznej atmosfery Włoch: w kawiarni możesz wypić espresso, lub spróbować typowych, ręcznie produkowanych lodów włoskich. Weź kilka lekcji języka włoskiego, zajrzyj do kawiarenki internetowej, sprawdź newsy z Twojego kraju, możesz także wykorzystać Wi-Fi dostępny w wybranych miejscach na pokładzie. Spędź miło czas z dziećmi na polu mini-golfa, lub idź na zajęcia w klubie fitness. A wieczorem, dołącz do nas na eleganckiej kolacji z siedmiu dań, po której planujemy rozrywkowy show lub sztukę w naszym wspaniałym Teatro dell' Opera.


Na następne wakacje, zapraszamy do uczestnictwa w magicznej podróży z MSC Operą, w jaką wyruszymy do zapierających dech w piersiach miejsc.Powrót to listy statków

Apartamenty z balkonem


Podwójne łózka z możliwością zamiany na dwa pojedyncze (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z wanną. TV, telefon, mini bar i sejf. klimatyzacja. Powierzchnia: 23,2 m2.


Zewnętrzne kabiny z balkonem


Pojedyncze łóżka z możliwością złączenia w podwójne (na prośbę). Łazienka z kabiną prysznicową. TV, telefon, mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia: 13 m2.


Kabiny zewnętrzne


Pojedyncze łóżka z możliwością złączenia w podwójne (na prośbę). Łazienka z kabiną prysznicową. TV, telefon, mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia: 13 m2.
Uwaga: widok z niektórych kabin na pokładzie Rigoletto jest ograniczony.


Kabiny wewnętrzne


Pojedyncze łóżka z możliwością połączenia w podwójne (na prośbę) za wyjątkiem łóżek w kabinach dla gości niepełnosprawnych. Przestronna garderoba. Łazienka z kabana prysznicową. Interaktywny TV. Telefon. Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 13 m2 do 21 m2.Restauracje


MSC Opera oferuje 2 restauracje główne, La Caravella i L'Approdo i jedną na zewnątrz - restaurację Il Patio. Każda z nich szczyci się doskonałą kuchnią, przygotowywaną z wysokiej jakości produktów, od szerokiego wyboru skrupulatnie kontrolowanych włoskich wędlin, po świeże owoce. Każdy produkt jest świeży, a chleb wypiekany bezpośrednio na pokładzie z pasją i przy wykorzystaniu wiedzy najlepszych piekarzy. W menu znajdziesz szeroki wybór potraw od tradycyjnych i smacznych dań z basenu Morza Śródziemnego, do najbardziej wyrafinowanych dań kuchni międzynarodowej. Na szybki lunch zapraszamy do Le Vele. Kawiarnia oferuje najwyższej jakości różnorodne potrawy kuchni włoskiej i międzynarodowej


Bary i loże


Na MSC Opera goście mogą wybierać spośród 8 barów, w których wnętrza zaaranżowano w oparciu o różne tematy przewodnie. W ich menu znajduje się szeroki wybór niepowtarzalnej jakości win oraz potraw, dzięki czemu są w stanie zadowolić nawet najbardziej wyrafinowanych i wymagających smakoszy.


Rozrywka


Oddanie i dbałość o pasażerów w MSC Cruises najbardziej widoczne są w szerokim wyborze rozrywek i programów oferowanych na pokładzie MSC Opera, gdzie na gości czeka najnowocześniejszy teatr Teatro dell‟Opera, z widownią na 713 miejsc, futurystyczny klub Byblos Disco i kasyno Montecarlo o powierzchni ponad 400 metrów kwadratowych, a także sala gier wideo Virtual Reality Games.