Tutaj jesteś: NASZA FLOTA » MSC Seaview

Promenada pozwalająca zawsze cieszyć się słońcem


MSC Seaview jest drugim z dwóch identycznych statków nadbrzeżnej generacji. Długi na 323 metry, ważący 154 000 ton statek może przewieźć nawet 5 429 pasażerów.


Zainspirowany pionierską koncepcją Beach Condo, MSC Seaview przybliży gości do morza specjalnymi elementami wystroju, pozwalającymi w pełni wykorzystać najcieplejszą pogodę. Goście będą mogli spędzać czas na zewnątrz jedząc, pijąc i relaksować się w śródziemnomorskich promieniach słonecznych, podziwiając najlepsze widoki na morze. Goście będą mogli również cieszyć się ze zwiększonej ilości kabin z balkonami, widoków na morze i przestrzeni publicznych, w których każdy element jest starannie zaprojektowany, aby w pełni wykorzystać morze i słońce.


Unikalną cechą wystroju MSC Seaview jest imponująca Promenada 360°, czyli szklana balustrada otaczająca cały statek. To olśniewające miejsce może służyć jako miejsce rekreacji, gdzie goście mogą przechadzać się, jeść i pić na świeżym powietrzu w rozmaitych barach, restauracjach i sklepach czy butikach, cały czas zapewniając spektakularne widoki na morze aż po horyzont.


MSC Seaview spędzi swój inauguracyjny sezon letni w kojącej zachodniej części Morza Śródziemnego, która według opinii MSC Cruises jest niebywała. Wakacje z MSC Cruises to doskonały sposób na odkrycie obcych kultur, piękna i smaku, a goście będą mogli doświadczyć bogactw regionów śródziemnomorskich w stylu typowym dla MSC Cruises. MSC Seaview odwiedzać będzie trzy historyczne Śródziemnomorskie porty macierzyste: Genua, Marsylia i Barcelona jak i popularne Śródziemnomorskie miejsca takie jak: Neapol, Mesyna i Valletta, gdzie goście mogą skorzystać z szerokiego wachlarza zajęć przybrzeżnych, które pomogą im poznać okolicę.Powrót to listy statków

Apartament MSC Yacht Club Royal z dużym balkonem


Wszystkie łóżka mogą być zarówno pojedyncze jak i podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Konsola Nintendo Wii. Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia ok. 52 m2


Apartament MSC Yacht Club Executive & Family z balkonem lub zamkniętym oknem panoramicznym


Wszystkie łóżka mogą być zarówno pojedyncze jak I podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Konsola Nintendo Wii. Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 41 m2 do 53 m2


Apartament MSC Yacht Club De Luxe z balkonem lub zamkniętym oknem panoramicznym


Wszystkie łóżka mogą być zarówno pojedyncze jak I podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z wanną. Interaktywny TV. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Konsola Nintendo Wii. Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 26 m2 do 32 m2


Apartament MSC Yacht Club De Luxe – dla gości niepełnosprawnych


Podwójne łóżko, klimatyzacja, duża szafa z nisko zawieszonymi wieszakami, interaktywny TV (ITV), radio, telefon, ekrany Samsung LCD. Darmowy sprzęt do podłączenia się do Internetu (połączenie za opłatą), konsola Nintendo Wii, mini-bar, nisko zamontowany sejf. powierzchnia 39 m2. Przełączniki światła, czytniki kart - kluczy (jeśli dotyczy) i przełączniki klimatyzacji umieszczone na obniżonej wysokości. włącznik światła obok łóżka w każdej kabinie. Łazienka wyposażona w obniżone, składanie siedzenie (44cm/17.32inch.), jeden uchwyt w toalecie i 2 pod prysznicem (84cm/33.07 cala.), niską umywalkę w łazience (84 cm/33.07 cala.) i podjazd w kabinie prysznica (ułatwiający dostęp do prysznica na wózku inwalidzkim).


Apartament Aurea


Wszystkie łóżka mogą być pojedyncze lub podwójne (wg życzenia). Przestronna szafa. Łazienka z wanną. Telewizja interaktywna. Telefon. Dostęp do łącza internetowego z własnego laptopa (za dodatkową opłatą). Konsola Nintendo Wii. Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 21 do 47m2.


Apartament Standard z balkonem


Wszystkie łóżka mogą być zarówno pojedyncze jak i podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar i sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia 33 m2. Uwaga: Kabiny gwarantowane kategorii 12 mogą być oznaczone również kategorią YC1. YC1 to kabiny wyższej kategorii, ale niektóre nie mają balkonu. Stąd, ostatecznie zarezerwowana kabina również może go nie mieć. Prosimy pamiętać, że takie rezerwacje nie obejmują dostępu do Yacht Clubu, mimo, że ostatecznie przypisana w rezerwacji kabina była oznaczona kategorią YC1. Tak więc goście mogą otrzymać kabinę kategorii YC1, aczkolwiek nie obejmuje to usług oferowanych w Yacht Clubie.


Zewnętrzna kabina z balkonem


Wszystkie łóżka mogą być pojedyncze lub podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową lub wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia 22 m2


Kabiny zewnętrzne


Wszystkie łóżka mogą być pojedyncze lub podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową lub wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia od 17 m2 do 20 m2


Kabiny wewnętrzne


Wszystkie łóżka mogą być pojedyncze lub podwójne (na prośbę). Przestronna garderoba. Łazienka z kabiną prysznicową lub wanną. Interaktywna telewizja. Telefon. Możliwość podłączenia własnego laptopa do sieci Internet (usługa odpłatna). Mini bar I sejf. Klimatyzacja. Powierzchnia 16 m2Restauracje


MSC Divina oferuje 3 główne restauracje. Każda z nich może pochwalić się najbardziej wyszukaną kuchnią dzięki różnorodności dań i żywnością wysokiej jakości, od skrupulatnie skontrolowanego włoskiego mięsa po świeże owoce. Wszystkie produkty są świeże i odpowiednio przygotowane tak jak na przykład chleb pieczony na pokładzie statku przez doświadczonych i oddanych piekarzy. Wachlarz proponowanych dań jest niezwykle szeroki i zawiera zarówno tradycyjne, wyborne potrawy z rejonu Morza Śródziemnego jak i wyśmienite i wytworne dania międzynarodowej kuchni.


Bary i restauracje


Na statku MSC Divina goście mogą cieszyć się wyborem pomiędzy różnorodnymi barami zainspirowanych wieloraką tematyką, niezrównanymi jeśli chodzi o serwowane wina i wybór dań. Dzięki tym cechom nawet najbardziej wyszukane i wymagające gusta gości zostaną usatysfakcjonowane.


Golden Jazz Bar


Lista drinków w barze Golden Jazz Bar jest efektem inspiracji muzyką jazzową: rzadkie gatunki whisky, cognacu, stara rocznikiem grappa, wódka najlepszych marek, gin, i tequila.


Restauracja Sacramento Tex Mex


Dla miłośników ostrego jedzenia, Sacramento Tex Mex stanowi idealny wybór. Szeroka gama smaków kuchni Meksykańskiej, od Teksańskich steków poprzez enchiladę, fajitas, burrito, taco, guacamole po tortille, a dopełnieniem kuchni jest Meksykańskie piwo, Tequilę i Margaritę. Kuchnia i kucharze przy pracy widoczni dla gości, dopełniają tradycyjną atmosferę panującą w restauracji.


Rozrywka


Oddanie i dbałość o pasażerów w MSC Cruises najbardziej widoczne są w szerokim wyborze rozrywek i programów oferowanych na pokładzie MSC Divina, gdzie na gości czeka najnowocześniejszy teatr Phanteon, z widownią na 1600 miejsc, futurystyczny klub Disco 33 i kasyno Veneziano o powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych, a także sala gier wideo Virtual World.