Tutaj jesteś: MIS TRAVEL - TOUR OPERATOR » Współpraca

CHCESZ ZOSTAĆ NASZYM AGENTEM?


Mis Travel jako organizator turystyki specjalizujący się w sprzedaży rejsów linii MSC Cruises zaprasza wszystkie Biura Podróży do współpracy agencyjnej. Zachęcamy do poszerzenia swojej oferty o rejsy wycieczkowe, które zyskują coraz większą popularność na polskim rynku.

Pływamy w najciekawsze zakątki świata – od rejsów po regionie Morza Śródziemnego czy Europy Północnej, po miejsca bardziej egzotyczne, takie jak Karaiby, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Australia. Ponadto przygotowujemy oferty z dojazdem oraz opieką pilota.

Rejsy wycieczkowe to oryginalna i wyjątkowa propozycja zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i grupowych. Jesteśmy przekonani, że dzięki dodaniu naszych rejsów do swojej oferty pozyskacie Państwo nowych Klientów oraz utrzymacie dotychczasowych, którzy poszukują innej, wyjątkowej formy wakacji.

Współpracujemy zarówno z firmami większymi, jak i małymi, rodzinnymi biurami. Organizujemy szkolenia oraz wyjazdy na rejsy typu Study Tour. Naszym Agentom zapewniamy atrakcyjny system prowizyjny i profesjonalną obsługę agencyjną.

Wszystkie biura zainteresowane współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu:

info@mistravel.pl Tel. 791 979 303

Współpraca